| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Foxyno,
syn je posledního srpna, šel do školy hned v čerstvých 6 letech. Moje zkušenosti:
Fyzicky naprosto v normálu, spíše introvertní typ, jeho slabinou jsou pohybové schopnosti (ale to jsme věděli - vrozené dispozice). Je to typická panna, která má hluboký smysl pro řád a systém a nemá ráda změny (zvláště ty neočekávané). Žádné zásadní problémy ve školce ani nikde jinde neměl. Trošku jsem měla pochybnosti o dostatečné sociální zralosti, ale o odkladu jsem neuvažovala. Důvodem možná bylo i to, že kdyby odklad měl, chodil by pravděpodobně do třídy s bratrancem a já jsem cítila, že se od něj potřebuje "odpoutat" a nebýt s ním neustále tak těsně spojen. Začátek ve škole byl trochu náročnější, ale myslím si, že je to běžné u většiny dětí - nové prostředí, noví spolužáci, prostě všechno. Nejvíc jsem si přála, aby co možná nejdéle chodil do školy rád, takže jsme pečlivě vybírali školu a docela jsem si užila nervy, když to vypadalo, že do té naší vybrané to nevyjde. Vyšlo. Navíc má fakt skvělou paní učitelku - jejího přístupu si velmi vážím. Na systém ve škole a práci si zvykl docela rychle, na spolužáky to chvilku trvalo - nebo možná chvilku si zvykali i někteří spolužáci na něj? Do Vánoc se to naprosto srovnalo a "sedlo si". S učením neměl nejmenší problém, zvládal bez potíží. Letos chodí do druhé třídy, s velkou chutí a rád, hodně a dobře čte, nemá žádné problémy - snad kromě toho tělocviku, kde patří k těm nejméně obratným a pomalejším. Ale jemu to nevadí, snaží se a když se nepodaří, bere to tak nějak s humorem.
Přeju, ať už se rozhodneš jakkoli (a určitě dobře, protože ty znáš svého syna nejlíp), ať vám to dobře dopadne~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.