| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Divá Báro můžeš víc specifikovat jak jsi napsala: "kde na otázku "jak se máš" ve 4l odpověděla "já jsem ...", a bylo to jasné"
To je nějaká otázka, na kterou když odpoví takto, tak je diagnóza na světě? Nemyslím to zle, jen mě to zajímá, protože můj syn, 4letý, chodí na logopedii, je opožděný v aktivní složce řeči, chodíme i na neurologii od narození, je narozený předčasně, 31. týden. Na neuro je v normě, jen ta řeč, on mluví hodně už dlouho, ale matlá, byli jsme na foniatrii, kde mu zjistili, že má úplně ucpané uši mazem, po rozkapání a vyčištění se hodně rozmluvil...on v podstatě dělá vše od malinka se zpožděním a vyvíjí se dost skokově, jakože nedělá třeba nic nového půl roku a pak najednou několik věcí během jednoho týdne...nicméně, proč to sem píšu, na otázky rozumí dobře, na příkazy taky, chodí do školky, ctí autoritu ve školce, poslouchá tam téměř na slovo, chválí ho, doma je vzdorovité a vzteklé dítě co ho nic nebaví, ale na otázku, jak se máš, odpoví - Tomáš, prostě jakoby se člověk ptal, jak se jmenuje...myslela jsem si, že mu to přijde podobné a on jak nevěnuje ničemu dlouho pozornost, je těkavý, tak že to neposlechne celé...nevím, přitom na všechny jiné otázky odpoví správně, tohle je jediná věc...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.