| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Trochu OT (protože neporadín, kam na levné zrní, my jezdíme do místního ZZN a za 15 korun je toho asi kilo....).

Máme krmítko na zadním okně (okno z předsíně). V ostatních oknech mám napevno sítě proti hmyzu, tak se tam sypat nedá. Když se staně, že pótfory všechno vyzobou, normálně obletí dům za roh a sednou si na parapet u kuchyně a buší zobákem, že nemají co žrát, ať jdeme nasypat. A když nejsem doma (není nikdo v kuchyni), tak pravila dcera, že letí ještě dál za další roh, kde má ona okno z pokojíku a zabuší si u ní...... Jsou mazaný...
Jinak kromě zrní věšíme i koule. Letos jsem koupila 3 v sáčku, jednu pověsila a ty dvě nechala v předsíni na poličce, "až na ně přijde čas". Naše Errinka (štěně NO, velmi hyperaktovní) je tam vyšuchala a když byla jednou smama doma, tak je "sezobala". Asi jí to moc vonělo tím lojem.... Byla jí pak zle, průjem zvracela, ale jak jsem přinesla domů nový, tak se mrška hned hrnula, že je to neco pri ni. NENI, teď jsem je lépe ukryla... ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.