| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Horamo - tak než si zajde dcera ke kadeřnici, tak jednoduše zůstane s dětmi manžel a než si přeplave manžel pár bazénu, tak zas budou děti s maminou. Tady nechápu, kde je problém.
Neustále nosím u sebe diář manžela a pokud potřebuju cokoli domluvit, musím se podívat na směny, kdy může a kdy ne. To samé on - když má v plánu někam jít, ihned to řekne, aby měl zabukovaný volno, protože na ten den zas nemůžu jít nikam já. Je to normální. Je ale pravda, že třeba MUDru si mohu objednávat, neboť manžel má nepravidelné směny, tudíž jsem vždy volila dny, kdy byl dopoledne doma. Občas jsem hlídala v takovém případě kamarádce, neboť ona na tyto příležitosti neměla nikoho k ruce. Ale jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.