| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

http://www.modrykonik.sk/forum/doklady/social-services-v-anglicku-a-vlastne-skusenosti/?page=16&post=last

je tam toho mraky, tak kopíruju jen úvodní příspěvky tazatelky (slavik79):

slavik79 Ahojte, najdu sa tu mamicky, ktore maju skusenosti ci uz negativne alebo pozitivne so Social Services v UK? S mojou 3 a pol mesacnou dcerou som totiz v nemocnici, ma zlomenu klucnu kost a my s partnerom nevieme ako, ani kedy sa to mohlo stat. Hned v ten vecer sme mali pohovor s pracovnikmi SS, s policiou, s uradom na ochranu tyranych deti, boli u nas doma pozriet ako zijeme, museli sme podpisat ze ostaneme v nemocnici minimalne 3 dni. Sice nam kazdy hovori ze sa nemame coho bat, ale viete...ked uz clovek pocul o Ivane Boorovej a ostanych pripadoch odobratia deti, tak je zrejme, ze nas strach je opravneny. Poprosim o prispevky mamicky, ktore nieco podobne zazili na vlastnej kozi, nie o tom ze niekto nieco cital alebo pocul. Toho som sa uz napocuvala za posledne 3 dni az az. Dakujem.


slavik79 @luliu presne ako moja sestra. Ja vsak neviem, ci je mozne aby sa takto stara zlomenina prejavila az teraz.. Prisli sme na to vlastne nahodou, mali sme druhe ockovanie a v ten vecer zacala plakat, mysleli sme, ze je to kvoli ockovaniu, ze ju bolia nozky..vsimla som si ale ze pri mojom manipulovani s jej ruckou place a je nepokojna, tak na druhy den sme isli k GP (nieco ako obvodny lekar) kde nas uistili ze vsetko je ok. Len pre pokoj duse sme chceli ist na rontgen, kde sa potvrdila zlomenina, no a odvtedy nas riesia kadejake institucie.10. dec o 15:20 • Odpovedz • Páči sa mi to • 0




slavik79 Registrovala sa 30. júla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 95 príspevkov. Oxford, Veľká Británia.
slavik79 @kveta to nie je take jednoduche a vlastne preco vobec? ved tu zijeme, pracujeme, vychovavame dieta..sme normalna bezna rodina, ktorej ma dieta zlomeninu, je to chore, aby sme kvoli tomu museli utekat. Ale napadlo nam aj to, samozrejme. Ale aj keby sme velmi chceli, dcerka este nema pas, takze nie je to mozne.10. dec o 15:24 • Odpovedz • Páči sa mi to • 1




slavik79 Registrovala sa 30. júla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 95 príspevkov. Oxford, Veľká Británia.
slavik79 @mummy01 tak dufam ze aj my dopadneme nejak takto. Snazime sa mysliet pozitivne, ale pripady odobratia deti v UK sa na nas valia zo vsetkych stran. Je to strasny pocit, ked vam hrozi, ze vam zoberu dieta, je to sialena situacia. Ja som bola skepticka v pripade Ivany Boorovej, myslela som ze to nebolo len tak, a zrazu sa ma to bytostne dotyka, strasne nieco.10. dec o 15:28 • Odpovedz • Páči sa mi to • 0


diskuze je asi sedmnáctistránková, každopádně dítě má jít do pěstounské péče

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.