| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
jak komu a podle mě možná i jak které moře. S dětma jsme byly vloni v létě v jejich 2,5 letech v Itálii, kousek pod Benátkama. Mě se ekzém hrozně rozdráždil, takhle přes léto jsem to neměla ani nepamatuju. Synovi se to zklidnilo po dobu pobytu, ale pak během 2-3 týdnů to měl taky špatný. Letos v létě jsme u moře nebyli, a byli oba vlastně bez příznaků. Je fakt, že já i syn bereme něco na imunitu (já - Pangamin, syn Imgugamin pro děti) a plus tedy jsem se zaměřila na materiály na oblečení - kompletně jsem mu vyřadila punčocháče a další umělé složky.
Každopádně jsem opakovaně slyšela názory, že záleží, k jakém moři jedete. Obvykle lidi chválí Jadranské moře a Chorvatsko, kamenité pláže, kde je voda obzvlášť čistá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.