| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

jejda....vůbec jsem si nevšimla, že napsala Dojanka nějaký novinky, tak se omlouvám, že až s týdenním zpožděním...

U nás vše OK, bojím se to napsat, Béda má odchozené celé 2 měsíce do školky každý den bez ochoření - díkybohu, je to zázrak, ve který bych před rokem vůbec nedoufala~;((...Ještě příští pondělí a úterý a pak hurá dovolená a prázdniny - už od příští středy mám dovču. Pak teda musím jeden den - v pátek mezi svátky do práce jít, ale to je v pohodě....

Všechny dárky už máme~:-D, jsem ráda, protože v obchodech už začíná šílenství...to není nic pro mě~:(. Ohledně cukroví jsem měla vymyšlené dva takové úplně jednoduché recepty, které bych zkusila, ale tchýňka nakonec napeče + jsem si objednala. Nevím, jestli jsem to psala - cukroví jsem nikdy nepekla, vždy jsme to nějak "splichtili" s mou mamkou, no a letos poprvé, co maminka už není, tak jsem nevěděla, jak to vyřešit... Nakonec jsem si objednala, abych měla něco pro jistotu + tchýňka minulý týden říkala, že taky něco udělá - takže pro letošek to mám opět s cukrovím vyřešené~;)

DOJANKO - co Eli zoubek, je to dobré, nebolí??

Já jsem byla s oběma klukama u zubařky včera na prohlídce, chodíme poctivě každého půl roku, je to hrozně hodná, trpělivá zubařka. Sice pomalejší, že jí to dlouho trvá, takže se člověk musí obrnit a čekat, ale stojí to za to. Je hrozně hodná a kluci u ní nikdy nedělali žádné scény, Béda sedí jak přikovaný a nechá si vše udělat - a to mu před rokem plombovala snad 5 zoubků!!! Má opravdu ohromnou trpělivost....takže včera Bédovi opět udělala malou plombičku na pětce, Jindra má zuby úplně výstavní bez jediného kazu a šli jsme. Příště v červnu.

V lednu nás čeká s Bédíkem zápis do 1. třídy, to zase tak strašně uteklo....škoda, že se toho už nedožila maminka, je mi to líto~n~....Ale budeme mu zařizovat odklad, myslíme, že to pro něho bude opravdu lepší, uvidíme...

O víkendu jdeme udělat mamince vánoční výzdobu na hřbitov - dostala jsem výborný nápad, že tam přinesu malý umělý stromeček a nazdobím ho, ona měla stromeček vždy moc ráda a psala o něm každý rok básničky, to by měla největší radost...

Mějte se moc hezky a krásně prožitý konec adventu~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.