| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Muumi,
ale co je právě to "musí"? Ten program je nějak koncipovaný a má se projet celý, aby měl kýžený efekt. Jenže mně přijde, že Patrik nějak do té skupinky, pro které je to určené (pro děti s hyperaktivitou a poruchou pozornosti) nezapadá.

Já mám prostě pocit, že by mu prospělo cíleně se zaměřit na oblasti, co mu nejdou (krátkodobá paměť, vyjadřování).
Takhle děláme všechno a výsledek vlastně žádný. Jako kdyby dítě, který je třeba hudebně a vývarně nadaný, ale plave v matice, mělo dělat úkoly, které se zaměřují na celkový rozvoj, tudíž by kreslilo domečky, sluníčka, zpívalo jednoduché písničky, ale s počítáním se nikam nehlo, protože by ani nepochopilo první příklad..
Ty úkoly na sebe navazují, jde to od jednodušších ke složitějším. Jeden typ úloh je pro něj jednoduchý, jiný nezvládl už ani v prvním týdnu! Jak má pokračovat v dalších, těžších, když mu nejdou ani ty lehké a je tam třeba jen jeden typ té úlohy na každý týden?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.