| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jj,nekupovat nesmysly a kvanta věcí je základ.
¨Třebe eko-kosmetiku nepoužívám, protože kosmetiky používám tak malinko, že mi to přijde celkem fuk (a navíc moje pleť si v mých 34 stále myslí, že je jí 16, už jsem vzdala pokusy o vyhnání beďarů). Plenky na děti - nechuť se zabývat po.ranými látkovkami a mít to neustále v koupelně v kyblu... Vložky totéž, navíc mi opravdu stačí půl malého balíčku (tj. asi 5 ks velkých plus dvě tři slipovky) na jeden cyklus, to zas taková zátěž není, nemluvě o mém pohodlí.
Čisticí a prací prostředky - odrazuje mě nutnost kupovat to přes někoho a platit tak zbytečné peníze navíc za zprostředkování, ani jsem si moc s těmi ženami které to prodávaly neměla co říct, přišly mi mírně "pošahané" tím svým eko... Takže radši ne.
Odpad třídím, to mi přijde přirozené. Auto jsem s dvěma malými dětmi využívala hodně, teď jsme bez něj, ale zato v obr velkoměstě, kde ta doprava je fakt tragická, takže ani tu úsporu nepociťuji když vidím ty kolony dnes a denně.... jezdit tam na kole mi přijde jako docela zaručná cesta k tomu jak sám sebe otrávit výfukovými plyny.
A věci jako "biobanány" nebo "biočokoláda", to vše dopravované letecky, mě dokáží rozesmát, to je fakt už hra na city.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.