| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S manželovou maminkou se nestýkáme vůbec, s tatínkem málo. Ale před Vánoci jsme se tam párkrát stavili, pak byl dokonce za mnou v práci a donesl mi peníze, ať dětem něco koupím a nachystám jako k němu pod stromeček.
Na Boží hod vánoční jsem byla na 24hod. službě v práci, na Štěpána jsme ještě byli navštívit tchánovu stařičkou maminku v nedaleké vesnici a odpoledne jsme jej doma nezastihli - nevím, zda nebyl doma nebo neotevřel. Telefon byl vypnutý. Můj muž se asi trochu urazil. Pak jsem opět byla v práci, v pátek zase 24-hodinovka. Hned ráno, jak jsem dnes doběhla domů, jsem tchánovi se souhlasem manžela volala, že bychom ho rádi viděli a pozdravili, řekl, že je mu jedno, kdy přijedem, předběžně jsme se domluvili na třetí hodinu.
Jenže manžel se pustil do výroby jakýchsi polic, on nerad přerušuje nedokončenou práci - mimochodem je v tom docela po svém otci. Tak jsem dědu s předstihem informovala, že přijedeme cca o hodinu později.
Nicméně mi ve čtyři právě při nastupování do auta přišla zpráva, že je mu z nás smutno a že jde k jedné paní na vánočku, že už není pro nás doma, ať nejezdíme. Tak mám tady cukroví, chlebíčky, hromádku dárků pro tcháni i pro děti a je mi smutno. Manžel na to reagoval tak, že se beze slova převlékl do pracovního a zase řeže regály a děti tady řvou... Mám chuť pozvat někoho jiného na ty chlebíčky. Ale jak komunikovat nadále s dědou? Co s těmi dárky? Jsou tam bundy, ty nemůžu schovávat na jaro nebo na příští zimu. ~n~
Je pravda, že jsme nedodrželi slovo, ale já mám pocit, že čím víc se snažím, tím je to s manželovými rodiči horší a já navíc vypadám jako nějaká potvora. ~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.