| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

pokud manžel není proti neváhala bych ani vteřinu

mám tři a třetí byl taky nehoda náhoda, my teda tři chtěli ale kvůli problémům prostřední dcerky jsme to odložili na neurčito a přesně asi dva měsíce na to, co jsem se s tím srovnala, že třetí dítko bude někdy (spíš už asi nikdy), tak jsem neplánovaně otěhotněla a věk se nedá srovnat, ale manžel je taky o 10 let starší než já a teď má vlastně 18ti letou dceru a nejmladšímu jsou 2

sleduju, že dřív energie měl víc, ale spíš je to i tím, že jsem teď začala 7. rok doma.. a peněz není na vyskakování, kdyby bylo, tak je určitě podnikavější. A taky je po operaci krční páteře loni a to ho dost limituje - hlavně únavou.. tělo ještě nemá tu fyzičku, co měl předtím.

ale u nás to taky vzal.. a já už byla rozhodnutá i kdyby nechtěl, se domluvit na nějakém kompromisu, já bych na potrat jít nemohla.. neskutečně dlouho bych si to vyčítala.. včera tu někdo řešil patauv syndrom.. koukala sem na netu a jsou to hrůzy, já mám tři krásné realtivně zdravé děti, co víc si člověk může přát

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.