| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Řešila jsem něco velmi podobného letos v září. Já (37) a manžel (57) jsme si z dovolené přivezli nečekaný suvenýr v podobě těhotenství. Byli jsme z toho oba mírně řečeno mimo. Doma máme děvčata 12 a 4 roky.
Manžel je velmi psychicky i fyzicky zdatný, ale další dítě prostě už nechtěl. Já jsem byla rozhodnutá, že pokud bude těhotenství "bez srdíčka"~n~, půjdu na interrupci. V opačném případě i za cenu toho, že budu prostě jen doufat, že se s tím muž srovná, si dítě nechám.

Naštěstí se to vyřešilo samo, ještě před návštěvou doktorky jsem začala krvácet a na utz diagnostikovali těhotenství jako zamlklé.
Děkuju za to, že jsem nemusela stát před největší prohrou svého života, protože sama netuším, jak bych v sobě případnou interrupci zpracovala.
Teď si skutečně říkám, že bych do toho nešla. A to si myslím, že se máme relativně dobře. Nemáme dluhy ani hypotéku, manžel má nadstandardní plat. Přesto jde prostě za nějakých 6 let do důchodu a sil a financí přibývat nebude.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.