| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

... a to mimo jiné právě proto, že v mé rodině je více lidí s lékařským povoláním, mám(e)k tomu blízko. A právě tehdy člověk vidí, jak je to různé - "staří" lidé bez jakékohokoliv neduhu, mladí x těžkými chronickými nemocemi, ale i naopak, a celá škála "mezi". Člověk vidí, že věk není zdaleka tak rozhodující jako třeba způsob života, výživa, psychická pohoda a hromada dalších faktorů. Připadá mi, že blud je spíš mezi laiky, že "stáří = nemoc"...

Co dítěte se starším tátou týče, tam bych určité obavy měla také... Hlavně také jak ten chlap to zvládne nejen fyzicky (tam na tom mnoho mladých taky není bůhvíjak), ale zejména taky psychicky - zda mu nebude vadit když si někdo pomyslí že je dědeček atd. Zajímalo by mě, co on sám na to říká?

Ale zda potrat či ne, je stejně nakonec rozhodnutí ženy, která s "výsledkem" tak či onak musí žít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.