| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Oslíku, jestli Tě to uklidní, jsem v podobné situaci. Mám perfektní dceru, které je 22let a studuje vysokou školu. Mě je 41 roků a manželovi, kterého miluji a on mne (snad :-)) v únoru bude 55let. Snažili jsme se o mimi, ale nešlo to. Když jsem otěhotněla, mimi jsem nedonosila. Nyní jsem se rozhodla, že udělám změnu ve svém životě a jako první jsem dala výpověď v práci, kde pracuji 18 let. Naplánovala si, jak si najdu klientelu a budu pracovat doma, budeme s manželem cestovat po krásách naší vlasti a bum ho, jsem těhotná asi 8tt. A co teď? Jednou jsem byla na umělém přerušení a do dnešního dne jsem si to neodpustila. Honí se mi hlavou myšlenky asi jako Tobě, zvládneme to věkově? Co když dítko bude též dlouho studovat jako dcera? Uživíme ho v důchodu? Rodičům je 75 let, nemohu počítat s jejich pomocí při hlídání, zvládnu to? A tak dále... Ale můj gynekolog mi řekl: Když se vám podařilo těhotenství, pak je vidět, že vše funguje a jste v pořádku a zvládnete to. Tak vše nechávám osudu...~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.