| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně se potvrdilo, že každé dítě je jiné a není až taková zásluha matky, kdy ho to naučí. Dcera ve 2 letech nočník nic moc, ve 2 a čtvrt jsem jí nechala doma bez plen, 3 dny se počůrávala a pak si začala pomalu říkat a chodit na nočník. Zhruba do 2 týdnů byla bez plen a ve 2 a půl i na noc.
U syna jsem skoro propadala zoufalství, že je snad nějak "neschopný" pochopit základní věc. Od 2 let jsem ho nechala bez plen s tím, že to snad taky "pochopí". Jo, během měsíce byl schopný tak 2x za den se vyčůrat do nočníku, jinak to bylo všechno do kalhot, na koberci, na podlaze, všude...Pak to ale stagnovalo a trvalo zhruba 9 měsíců, než pochopil úplně a ze dne na den se přestal počůrávat. Měla jsem dny, kdy jsem doslova zuřila, ve vaně neustále počůrané věci. Za měsíc mu budou 3 roky, ale stejně se mi tak 1x denně stane, že se počůrá - buď ho starší sestra lechtá a dělá s ním legraci, nebo si jde sám na záchod a vyčůrá se holt nahoru...Nočník jsme museli úplně zrušit, tam čůral zkrátka ven, i když jsem mu pindíka držela dolů. Na záchodě s prkýnkem ho musím posadit a "srovnat", nožičky držet u sebe, jinak je to všude. POkud si dojde bez našeho vědomí sám, je počůraný záchod, podlaha i jeho oblečení. Jinak i přes naše "nehody" je na noc bez plen už pár měsíců a nikdy se mi v posteli nepočůral.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.