| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím, popravdě. Já jsem třeba moc ráda, že ji mám - mám Etu Siestu už asi 9 let a pořád jede a pořád mi usnadňuje práci s přípravou kynutých těst a tu a tam v ní něco i upeču, aby se vypálila ~;) Kdyby tahle odešla, chtěla bych další, ale to opravdu hlavně kvůli kynutému těstu, protože dělat ho ručně mě nikdy nebavilo a zkrátka přijde mi pohodlnější naládovat pekárnu a přijít si za 2 hodiny pro hotové těsto (jen zpočátku chvilku ladím tuhost těsta, nelepkavost). Poměrně často třeba dělám vánočky, valašské frgály, ovocné koláče, tu a tam nějaké ty plněné šátečky... bez pekárny by bývaly o hooodně míň často ~;)
Ad nekupování pečiva - byly roky, kdy jsem hodně často pekla domácí i z důvodu alergií u dcerky, ale postupně jsme objevili zase pekárnu, která dělá senzační rohlíky a chleba, takže už jsem nepekla opravdu dlouho nic tohoto druhu. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.