| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

moje srpnová dcera šla do první třídy v 6 letech, i když R a Ř neuměla správně (R hrdelní a Ř šíleně prská). Předškolní rok chodila na logopedii, celou první třídu taky, bohužel zlepšení minimální. No škola jí šla a ve druhé zatím stále jde dobře, ve slyšení slov/hlásek a jejich skládání/rozkládání problém nebyl.
Akorát mě děsí, že to samé bude asi i u syna, i když ten se snaží víc ačkoli na logo teď nechodí.
A vlastně skoro každé dítě které znám jako vrstevníky mých dětí (když si to tak vybavuju) má nějaké trable s výslovností. Taky mě dost překvapuje, že hodně dětí i ve školním věku má takový ten pištivý dětský hlásek (mě to sedí tak k menším dětem, ale to je možná jen můj dojem). Nevíte někdo čím to je, že je toho tolik? Bylo to i dřív? Já jsem neuměla R a chodila jsem na logo asi tři měsíce (ve 3,5 letech) a dobrý. Tak jestli mě máma drezůrovala víc, než já jsem schopná svoje děti?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.