| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem "nesrážeč" horečky, ale co je moc... Před hodinou jsme synovi dali Nurofen (6,5 ml suspenze, syn má cca 20kg, takže při dávce 20-30 mg/kg má dostat 5-7,5 ml). Ještě před tím, než s ním muž přiběhl s lékárny, jsem mu dávala zábaly (vlažný vlhký ručník ramena - kolena), pak ještě jednou. Na chvíli to kleslo k 40,1, ale už má zase 40,4. Ještě jsem zkoušela octové ponožky, ani ty nepomohly. Pospává, popíjí vlažný čaj, komunikuje, bojí se, že budeme muset jet k doktorovi (má to spojené s pícháním ucha). Co dělat? Nejsem přiznivcem střídání ibalginu s paracetamolem, v nouzi bych to asi i zkusila, ale i tak mu můžu dát Panadol až ve čtvrt na dvanáct.

A co by to mohlo být? V pondělí byl normálně ve školce, včera zůstal doma kvůli vlhkému kašli, v noci na dnešek kašlal celou noc, ráno teplota 37,1, přes den ho chvíli bolela hlava (Nurofen 5 ml), po odpoledním spánku měl 38,8 a večer jsem mu naměřila těch šílených 40 ~7~ Nic ho nebolí, nezvrací, "jen" je zchvácený a rychle dýchá, což jsou snad průvodní jevy té horečky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.