| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny chovatelky morčat a prosím o radu začátečnici! Za každou odpověď moc děkuji!
Máme doma 4.den dvě morčátka, měly by to být dvě samičky a jsou z jednoho vrhu braná od chovatele. 3 dny žádný problém, morčátka vypadají spokojená, nechají se pomazlit, zdají se už i ochočenější, z domečku už vylezou, i když klečíme u klece, pěkně žerou, pijí, do dnešní noci žádný problém. Jen podotýkám, že jsme je doteď neviděli nikdo spát. I pozdě v noci pořád sedí a koukají ~d~. Dnes v noci začalo v kleci rodeo, ono nestačí, že mě budí pořád nejmladší dítě, dnes mě budily i chlupaté potvůrky. Od noci až doteď lítají po kleci šílenou rychlostí, skáčou na domek a z domku, vržou zubama, vydávají zvuky podobné bublání, něco jako kdyby kloktala :-), pořád se honí, vbíhají do domku a zase ven a to vše za doprovodu těchto hlasitých zvuků ~8~. Přijde mi, že především jedno honí to druhé a několikrát jsem viděla, že se na ni i pokoušela vlézt, očichávají si čumáky a u zadku. To na ně přišla nějaká říje, nebo co to je? Je to fakt šílený, nedají si chvíli pokoj! Když jedno vytáhnu z klece, píská a píská a to druhé píská v kleci. 3 dny jsme o nich skoro ani nevěděli, naše holky se s nima furt mazlily, hrály si s nima, žádný problém a teď taková divočina!! Sestry z jednoho vrhu se přece neměly rvát.. Nebo se snad ze samičky vyklubal samec?? ~e~~e~~e~~e~~e~ Ten chovatel se tak dušoval, že jsou to holky!! To, co je spíš honěné, ale vzápětí za svým honičem ~:-D taky běhá. Jo a pořád okolo sebe dělají kruhy, v podstatě se kolem sebe točí. Co jsem to na sebe zas ušila? ~:-D Mám 3 děcka a ještě si přidám 2 chlupatý ~:-D. Dcery si myslí, že morčata viděla, jak se hádaly a rvaly jako koně ony a že teď jejich chování napodobují ~:-D~:-D~:-D~:-D~:-D. Ono nestačí, že se tedy hádají naše holky, teď se budou hádat ještě i morčata??? ~n~~n~~n~~o~
Ještě info - včera měly 2 měsíce, jsou narozená 15.11.2012

Co s nimi???

Děkuji ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.