| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Určitě kontaktuj ředitele školy a tu psycholožku.Ovšem někdy ty psycholožky na škole jsou na nic, protože nemají na to tu správnou kvalifikaci a nic se šikanou neudělají. Napiš vždy dopis a pošli doporučeně a kopii si nech doma nebo dopis dones do školy a nech potvrdit kopii. Oni musí odpovědět, jak to budou řešit. Ty budeš potřebovat zprávu třeba pro zřizovatele. Při osobním hovoru je vždy lepší mít svědka (manžel, někdo z rodiny).Já třeba nejsem dobrý řečník a na kecy učitelky a ředitele jsem neuměla ihned reagovat, takže písemně to bylo jednodušší.Jejich největší zájem bylo všechno ututlat, jen aby se to nedostalo ven.Pokud nedojde k nápravě, kontaktuj zřizovatele školy. Bojuj jako lev za své dítě, vyplatí se to.
Mně se to podařilo zastavit už v počátku, také v 6 třídě. Kromě jiného jsem vystoupila na třídní schůzce a šla do otevřeného konfliktu s matkou agresora přede všemi. Nebylo to jednoduché, nejsem hádací typ, měla jsem z toho hodně bezesných nocí.
Držím palce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.