| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Od začátku prosince mám kašel,který se nelepší,naopak zhoršuje.Kašel začal silným škrábáním v krku,nejprve byl suchý,dráždivý,potom přešel do kašle vlhkého,nedařilo se mi odkašlávat ani po silných lékách.Na kašel nezabíraly žádné léky,ani bylinky.Mudr mi při první návštěvě napsal ATB Deoxyben,nepomohly,kašel se naopak zhoršil.Oznámil mi,že kašel tedy není bakteriální,když nezabraly ATB,a nechal udělat RTG plic a krevní testy,zda v krvi něco není a zda nemám nějaký zánět.Veškerá vyšetření včetně RTG bez nálezu a obvoďák mě odeslal na ORL,aby mě tam lékař prohlédl krk.Nyní to vypadá tak,že kašel je hodně dráždivý,kašlu téměř nepřetržitě a nepřetržitě z krku vykašlávám nepatrné množství hlenu,chvílemi se při kašli dávím téměř až ke zvracení.Takovýhle kašel rozhodně není normální a myslím si,že obvoďák něco zanedbal a že má ještě jiné možnosti,jak zjistit,proč takto kašlu,a nevyužil je.Jinak pokud jde o léky,za tu dobu jsem zkoušela všelijaké a nepomohlo vůbec nic.Zítra jdu na ORL,ale myslím si,že příčina kašle bude někde jinde než v krku.Už jsem z toho hotová,krk mám už od nepřetržitého kašle strašně namožený,plíce a hrudník mě šíleně pálí.Na jakých vyšetřeních mám trvat,aby se zjistila příčina?Nemyslím si,že by byla v nějaké alergii,připadá mi to spíše na nějaké viry,bakterie,nebo něco takového.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.