| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak bohužel řeším zhruba to stejné. Poprvé před čtrnácti dny malá kakala a moc jí to chuděrce nešlo a plakala a na papíře byla krev. Od té doby vždy když se jí začne chtít se neskutečně kroutí a nechce si sednout na nočník. Nebo mi z ničeho nic řekne "ale já nechci kakat" a já vím že jdeme. Byla jsem na ni ale od začátku potíží tvrdá, docela násilím jsem ji držela na nočníku až se vykakala. Podruhé už to bylo lepší. Chodím s ní a držím za ručičku, povzbuzuji, chválím. Zatím se mi daří držet interval že jde fakt každý den, snad jen jeden den vynechala... Bojím se ji nechat aby pak nešla po týdnu, to by byl mazec. Problém je že teď v zimě nechce moc pít, zničehonic nechce jíst ani ovoce :( Zkoušela jsem uvařit sušené švestky a dát jí tu šťávu, nechtěla to. Taky jí kupuju ov. přesnídávky, protože ty sní, má je ráda. Vám by nepomohly?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.