| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mladsi (05/2007) ucurava porad (kalhoty mu druhy den dat nemuzu, protoze jsou citit moci, proste par kapek parkrat denne) ... ale neni to uz to co bylo ve 3 letech, ze se proste pri hrani zapomnel, "upustil" tu cast co nutne musela ven a hral si dal ... nemel cas si dojit na zachod

neresila jsem to nijak moc a ve skolce taky ne. nase pani reditelka mi rekla, ze ona se pocuravala jeste v 6i letech jako predskolacka, ze kdyz se deti zaberou do hry, tak to je normalni.

taky se mi stalo, ze jsem mu domlouvala, ale myslim, ze pak to bylo jeste horsi, spise ty pocurane veci mokre schoval nebo hodil do kose a poznala jsem to, ze byl prevleceny.

pokud mas pocit, ze ty na nej nedelas nejaky velky natlak (nepocitej to, ze jsi ted vybouchla, ale tak vseobecne), mozna delaji natlak ve skolce. zeptej se syna co se stane, kdyz se pocura ve skolce co vychovatelka rika atd. V kazdem pripade by to chtelo si s vychovatelkou v klidu promluvit (kratky termin, kdy vychovatelka ma aspon 10-15min jen pro tebe a nehlida pritom deti), ze fyzicky je vse ok, ale asi to bude psychicke a ze je treba mu dat cas. Domluvit se, jak budou ve skolce postupovat, kdyz se pocura. Vysvetlit to synovi. Napr. pani ucitelka ve skolce nema cas jen na tebe, tak nemuze porad chodit te prevlekat, takze pokud se pocuras, musis jit sam na zachod a prevleknout se atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.