| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ak trošku to znám, syn cca 3,5 se také stále "počůrává", noc vůbec neřeším a dávám plenu, ale přes den je to horší, ve všech kabelkách nosím slipy, tepláky atp. to by mi až tak nevadilo, ale např. teď v zimě se pročůral durch, nemohla jsem ho venku převléci, zabalila do deky a nechala v autě. Chodí do školky na dopoledne od počátku ledna, zatím tam měl 2 nehodu, z toho 1x venku, takže beru, že je to jakžtakž ok. Má tam málo nehod, protože tam málo pije. Doma to pak dohání a stává se z něj průtokáč, jeho rekord je 8 tepláků během 2 hodin. Jeho základní přístup je, že je mu to FUK, naprosto FUK, ať má mokro nebo ne, občas se sám doje převléci, hodí mokré věci do pračky, ani to nenahlásí. A to vyrostl na látkových plenách :) Zkoušeli jsme různé "fígle", relativně v klidu, protože i starší syn s tím měl problémy, a u něj to přešlo ze dne na den v cca asi 4 letec. Takže aktuálně za nás nyní jediné, co trošku pomáhá je, že podmínka když je SUCHO, tak se může dívat na to, jak starší brácha hraje LEGO STAR WARS (ten se rád obětuje a zahraje si, když je potřeba). Jiná motivace či pochvala nebo tak něco absolutně nezabírá a tresty za toto nedávám, jen si to vždy musí uklidt a převléci se sám, což sám většinou i dělá. Občas ho nechám běhat "nahatého", ale klidně trousí "loužičky" po bytě a až starší syn mi je pak znechuceně hlásí. Už měl i z těch věčně mokrých slipů zánět předkožky, řval jak blázen, bolest si pamatuje, ale když mu řeknu, že má mokro, ať se převleče, jinak bude zase pindík bolet, tak mi řekne: nebude, já mu řeknu a on nebude. Můj osobní názor je, že prostě asi nemá tak velkou kapacitu, možná i trošku problém to udržet a hlavně je mu to FUK. Takže klíč tkví v tom najít něco, co by chtěl a dostane se mu toho, jen když bude suchý (měřili jsme i na stopkách, aby byl třeba hodinu suchý). Ale je pravda, že ten, který to nezažil, to asi nikdy nepochopí - na rady typu: tak mu něco slibte hračku (bonbóny), tak mu dejte na zadek, tak ho v tom nechte, tak mu lepte lepíky za suché chvíle atp. říkám: to ne..to je mu všecho FUK ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.