| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko, ale tahat z bývalé manželky proč jim to nevyšlo se s trochou nadsázky = jak na něj.
Hele, přijít za mnou cizí ženská a chtít ze mě tahat naše intimní věci z jednoho z dosud nejtěžších období, které jsem zažila, pošlu ji kam slunce nesvítí. Do toho je něco akorát mým nejbližším přátelům, protože já chci. Jo... můžu jí říct, slečno, dejte si pozor... a kdybych byla mstivá potvora, tak bych si s ní sedla a odvyprávěla jí hodinový vyprávění, ve kterým bych na něm nenechala suchou nit.
Ale aby za mnou cizí člověk přišel a vyzvídal něco takhle soukromýho... no sorry, to bych považovala za dost velkou drzost.
Pravdu by se stejně nedozvěděl.
Jak říkám, pokud bych se chovala korektně, nedostala by ze mě slovo, pokud bych byla pomstychtivá, dostala by slov spoustu, ale bez trochy spolehlivosti.
Jejich vztah je jejich byznys, do toho se zatahovat nenechám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.