| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, byla jsme v dost podobné situaci před 4 roky, seč rozdíl byl 14 let a děti dvě a šla jsem do toho. Oni nebyli sezdáni, což bylo jednodušší. Já odešla od svého tehdejšího přítele, protože to neklapalo. Tady jsem našla, co jsem hledala a věkový rozdíl mi v tu chvíli něpřipadal jako překážka. Teď po 4 letech máme svého dvouleťáka, dům a plánujeme druhé/čtvrté dítko. Je to náročné pro mě i něho, ale máme se rádi a děti se mají také rády. Věkový rozdíl je mezi nimi celkem malý, tak si vyhrajou. Bereme si je na víkendy.
Chápu tvé váhání, protože abys do toho šla, musíš být přesvědčená, že to je ten pravý a věřit tomu, že ten vztah je natolik pevný, že vás to nesemele. Jo a musíš ty sama být hodně samostatná a tolerantní, jinak by to nešlo. Jak píšeš sama, děti budou vždycky na prvním místě, ale pokud budete mít svoje vlastní, tak se to pak dá už lépe zvládat. Pro mě bylo nejhorší asi první půl rok po narození syna.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.