| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko, skoro bych se vsadila, že zítra ráno bude mít moč čistou žel s tím mám vlastní zkušenosti. Uroval, brusinky moč vyčistí, jenže moč o.k. nebude - takhle jsem klempírovala skoro 14 dní po nich jsem vysadila brusinky a začaly takové problémy, že jsem měla problém dojet na pohotovost. Tam mi udělali testy a moč o.k. a jelikož viděli, že pořád lítám čůrat, tak mě pak potkal RTG ledvin, CT ledvin... nemohli uvěřit tomu, že moč je čistá a mám pořád problémy. Nakonec neobjevili ani kameny ani nádor a poslali mě domů s ATB. Až po pěti dnech mi volali, že si mám zajít ještě pro jedny ATB, protože až po takhle dlouhé době vykultivovali nějakou bakterii, která chtěla zaléčit. Dr. mi sám řekl, že by nevěřil, co brusinky zvládnou- jenže v mém případě vyčistily moč, ale problémy zůstaly. Pak mi praktik potvrdil, že tuhle podobnou zkušenost už slyšel od více lidí. Jinak mi pak na urologii řekli, že si takovým klempírováním, jaké jsem nechávala já za pomoci Urovalu a Brusinek můžu docela rychle vypěstovat chronické problémy... proto jsem Ti psala, že bych nedávala brusinky a šla byť třeba na dětskou pohotovost, kde by z moči taky zjistili příp. bílkovinu. Každopádně pozdě bycha honit a ani Tě nechci strašit ~x~ Držím palečky ať je dcerce líp! ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.