| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak zkus změnit značku UM.To které dostává jí vůbec nemusí chutnat,proto ho může odmítat.Některý mléka jsou pěkně hnusný.Já jsem synovi před třema rokama kupovala mléko Humana,nějaký extra sytící,a bylo neskutečně dobrý,mělo takovou úžasně smetanovou,lahodnou chuť,sama bych ho dokázala vypít litry.A pak bylo ještě jiné mléko Humana,to jsem byla nucena jednou koupit,když neměli zrovna to naše používané,a to byl takový humus,že jsem šla a koupila krabici úplně jiné značky.Potom jsem si tu naši modrou Humanu objednávala po několika krabicích,aby se nestalo,že mi zase dojde.Možná bych zkusila změnit také typ dudlíku na lahev,některé děti odmítají i určité tvary dudlíku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.