| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já to vím. Proto mi nevadí, když moje děti mají rozdělaných víc věcí. Jen bych uvítala nějaký prostor - vím, že jsem už zmlsaná, jiní mají toho prostoru ještě méně. Ale i tak - líbila by se mi něco jako dílna, všude kolem stěn stoly, uprostřed jeden velký a na tom tvoření - různý. Taky nemám čas sedět u něčeho celý den, tak to dělám po chvilkách, ale zase se mi třeba nechce to dělat pořád, tak to odložím a dělám něco jiného. Teď mám rozvyšívaný ubrus - už třetí rok, ale je to piplačka, mám připraveno na výšivku richelie - je to pracné, ale chci to zkusit, vždy se mi to líbilo, ale taky to nebude hned, nějaký květináče, teď jsem našla popis na podnos, tak si k tomu sháním věci, teď začnu vysívat rostliny, mám nějaké návody na tvorbu z fima, paličkování mám v šupleti, tedy popisy, kamarádka říkala, že její manžel to podle toho zvládl, já na to nějak nemám buňky, přijde mi to složité, tak se mi do toho nechce........
Je toho hodně, děti mají taky svoje - ale když musí něco uklidit, hůř se k tomu vrací než když to mají rozpracované někde na stole.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.