| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Četla jsem předchozí příspěvek Ananty a tak úplně se s ním neztotožňuju, tak píšu vlastní. Společné máme to, že taky naprosto nejsem v pohodě a nemůžu říct, že bych si to užívala, i když bych strašně chtěla, myslela jsem si, jak budeme chodit na procházky a dívat se na každou kačenku a na každého pejska a všechno bude v pohodě. Malá je celkem hodná (resp. moc neječí, ale zase začíná vymýšlet kraviny). Mám totiž pocit, že nic nestíhám a nic nemám hotové (myslím domácí práce). Než s malou dojdu do obchodu pro rohlíky, je celé dopoledne v tahu (uvařeno musím mít ze včerejšího dne, protože obojí bysme nestihly), než s ní umyju zem v celém domě, což běžně zabere tak půl hodiny, jsou skoro tři hodiny v tahu. Prostě mě prudí, že nemám doma pořádek takový, jaký bych si představovala (nemyslím tím ale hračky ve vaně atd.), pořád se snažím něco honem honem stihnout a večer zjistím, že jsme se s malou ani nepohrály... chtěla bych se věnovat jí. Neumím si říct, že vůbec nevadí, když bude všude prach a na koberci hromada drobků, prostě mi to vadí a když někdo přijde a vidí to, tak se stydím. Nevím, jestli jsem dobře popsala podstatu..

Jak to děláte, abyste byly spokojené s tím, jak zastáváte práci v domácnosti, a zároveň s tím, jak se věnujete dítěti?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.