| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem na tom tak nějak podobně a to nejsem zrovna uklízecí maniak, ale základní věci se dělat musí. Ráno se starším do školky na 8:00, jdeme pěšky, s maldší pak hned ze školky na nákup, než dojdeme domu tak je po 9:00, převléknout se, uklidit nákup, umýt nádobí, ustlat postele (nádobí a postele na to ráno není čas) a je na jednou půl desáté pryč. Jdu hned vařit (vařím obden) vaření mi zabere i s přípravou min. hoď času a to jen když dělám nějakou rychlovku, omáčka s knedlíkem apod. to trvá déle. Kolem 11:00 jde dcera jíst, mezitím meju nádobí, co jsem vytahala při vaření, uklidit s dcerou hračky, uložit jí do postele, je cca 12 a jdu obědvat já, pak musím zamést a vytřít podlahu kuchyň + chodba, to se musí u nás dělat denně, manžel se pohybuje po stavbách takže je všude stavební bordel a hodně prachu. je cca půl jedné pryč a jdu si dát kávu a mám tak hoď na relax tv nebo pc, okolo půl druhé vzbudit mladší, ve dvě odcházíme do školky, a buď jdemem ze školky hned na proházku teď v zimě tak na hoď., nebo dom, přes jaro, léto zůstáváme hned venku většinou u nás na hřišti a tam mě děti nepotřebují sedím jen jako dozor na lavičce. 2x týdně má syn trénink, takže doprovodit na trénink, hoď sedíme v tělocvičně,nebo na kurtech dle ročního období jako diváci. Z venku se dle počasí vracíme cca na 18:00, připravit večeři, umít nádobí po večeři, chvíli se synem cca tak 15 min. vyplňujeme knížku pro přeškoláka, děti pak jdou koukat na večerníčka, uklidit hračky tam musím dělat dozor jinak by nic neuklidily, mladší totiž stačí během chvilky vytahat celý pokoj, jak je chvíli bez dozoru. Kolem půl osmé koupání, čtení pohádky a je 20:00. Náplň dne je každý den stejná akorát kde není vaření dopo je úklid, nebo jdu s kamrádkama na kafe. Tak a kde je čas na nějaký hraní si s dětmi v pokojíku, pouze v případě, že venku je odpo napříznivé počasí, což, ale naní každý den. A já mám děti venkovní nejraději jsou venku,doma je to moc nebere, takže ty odpolední procházky venku musí být.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.