| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anett, no ten styl výchovy co popisuješ je takový dost specifický pro striktní nátury ala učitel nebo úředník. Abych řekla pravdu tak se mi nelíbí. Moje děti mají k dispozici neustále plastelínu, barvičky, nůžky, papíry, pastelky, vodu...ano mohou si koupat panenky, mydlit je mýdlem, utírat ručníkama, mohou umývat hračky, prát kapesníčky a věšet je na sušák, pouštět lodičky, někdy si i do toho lavóru samy vlezou. Mají materiál na přesýpání, přelívání. Pro různé sušenky a dobrůtky si chodí samy, samy se i napijí. Nemusím je zahánět někam do židliček. Když si s manželem vegetíme u televize my a u toho něco jíme, tak nechápu proč ne ony, bylo by to nespravedlivé. Nosíme pačí zob ptáčkům do krmítka, drtíme sušenky v hmoždíři, něco meleme. Někdy různě experimentují, způsobem co by mě ani nenapadl, třeba rozmáčí záchodový papír a z toho si něco modelují. Potom třeba běhají po bytě, staví si bunkry, nosí si tam hračky, různě si to zařizují.Chci z nich vychovat kreativní lidské bytosti, ne roboty. Opravdu nejsem typ magora, co by za nima pořád stál a komandoval je, aby něco vrátily hned někam sotva si dohrají. Hry mají někdy i na etapy. Různé stavebnice, bunkry, skluzavky a prolízačky z peřin. Tvých dětí je mi tak trochu líto, i když s nimi asi nemáš moc práce~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.