| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

chápu tě! ...musím ale říci, že nejméně času jsem měla u prvního dítka a taky nejméně jsem stíhala a měla uklizeno, stále obří hromady prádla, které pak soucitně žehlil manžel.

A dneska? Stihnu si zpravidla pohrát s dětma každý den, ob den vařím, ob den uklízím. I když ted´ teda máme vyjiímečnou situaci, kdy manžel je na pul roku pryč, tak že mám paní na výpomoc. Chodí nám 1x týdně vyluxovat, vytřít a poutírat prach. Jinak stíhám celkem i žehlit.

...né, nechci tě uvrhnout do deprese, ale je to určitě tím, že tvé dítko je samo a musíš se mu věnovat. Dobré je ale naučit ho, že prostě doma je třeba něco udělat. Je to ti taková deviza do budoucna. Nějak jsem nepostřehla, kolik ratolesti je. Ale jakmile kluci chodili, vyfasovali hadřík a třeba nějaký sprej, samozřejmě naplněný vodou, přidělenou plochu, nejlépe nějaké dveře a to je zabavilo třebe na tu pul hodinu než jsem vytřela.

Naučila jsem se práci si rozkládat. Jeden den vařím a u toho láduji pračku a omeju WC a koupelnu, další den s dětma jen něco vyrábím a uděláme nějaký výlet do okolí nebo větší procházku. Po té zpravidla pak na dlouho usnou, tak mezi tím vyžehlím. Dokud jsme neměli paní na výpomoc, tak jsem si v néjaké chvilce vyluxovala byt a večer když všichni usnuli jsem třeba vytřela. Když vařím, nechám kluky v kuchyni krámovat ´mi pod nohama hrnce, nebo jim dám umělohmotné kelímky, nebo každému bramboru a škrabku a to mají taky zábavu na pul hodiny.

Jinak je to taky o prostoru. Dokud jsme bydleli v baráku, měla jsem taky poŘád pocit, že máme bordel. Než jsem uklidila nahoře, byl bordel dole. Vyluxovat a vytřít barák zabere více času a měla jsem vždy pocit, že když to neudělám najednou ,tak se prach roznáší a čisto stejně není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.