| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty a co jako.
Taky jsem v 18-ti odešla z domova s jednou taškou a starala jsem se o sebe sama. Od rodičů jsem nedostala ani korunu a naopak jsem vždy peníze domů dávala a dávám. Svoje dětství bych rozhodně idylou nenazvala. A možná právě proto chci mít svůj život v pořádku.
Nikdy by mě ani nenapadlo dělat dluhy. Za to bych se fakt styděla. Musela jsem se velmi rychle naučit hospodařit s tím,co si vydělám a přišel-li nějaký příjem bokem koupila jsem si něco navíc nebo dala stranou pro strýčka Příhodu.
Chování Lucie je pro mě naprosto nezodpovědné a vidím jí jako další v řadě s nataženou rukou na dávky.
Svým chováním poškodila evidentně i majitele bytu,protože jenom připojení elektroměru stávalo před lety 5000,-kč. Kolik jí naskakuje penále ani nevím,ale jistě nemálo a k tomu ještě dluhy za zdravotní a MHD. Je to prostě nezodpovědná osoba a řešit svoje dluhy tím,že zdrhnu z Prahy je fakt poctivé.
Ty hadry a krámy mohla koupit mnohem levněji. V Praze se obchody předhánějí ve slevách a navíc je tu mraky vietnamců a lidovek. Dětské bazary jsou všude. Jeden velký je přímo na Palmovce.
Je to jenom o tom,že holt musí člověk přemýšlet a hodnotit priority.Jednou jí dluhy a penále doženou i kdyby prchala buhví kam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.