| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Pokud pracovala,tak proč nic nemá? Proč nemá nic uspořeno?"

Sam,
protože není ty.
Ty se možná pohybuješ mezi samými echt zodpovědnými lidmi, co vydělávají jen proto, aby mohli spořit, já třeba ne.
V Lucčině věku jsem znala minimum holek, co by měly uspořeno ze svýho, kromě těch, co šly pracovat do zahraničí. A ani tak to nebyly žádné závratné sumy. Navíc, ona neplánovala, že otěhotní, takže si na to těžko mohla "odkládat stranou".
Nevím, mně přijde, že fakt žiju v paralelním vesmíru, kolem mne byli vždycky lidé, co si dělali radost a z peněz ve štrozoku ji teda ve dvaceti ani pětadvaceti neměli. Nikoho takovýho jsem neviděla ani na obrázku. A když už v tom věku zacházeli s penězi "rozumně", tak s takovými, které od někoho dostali, třeba je zdědili.
Svět, kde je každej rozumnej a od puberty si odkládá stranou mne celkem děsí. A jsem ráda, že v něm nemusím žít. Když jsem šla v patnácti na první brigádu, tak to bylo proto, že jsem si chtěla koupit nový džíny v Tuzexu, ne proto, abych je rozumně investovala a přijde mi to v tom věku úplně běžný a normální.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.