| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nechápu, proč by tě mělo štvát, že jsem brala mateřskou. Mateřská se platí z pojištění, který jsem si platila, tak proč bych jí nebrala?

Jestli máš na mysli porodný, tak to je dávka, kterou berou jen "chudí" (není na ní nárok při trošičku slušném příjmu). Takže tam si myslím, to, co jsem psala. Jestli chci SOCIÁLNÍ dávku, tak bych jí měla uhradit nezbytné věci, ne přepych. Jestli si někdo koupí zlatej kočár z mateřský, to mě netankuje, protože na tu si vydělal, tak ať si za to koupí, co chce.

Ono samozřejmě nejde primárně o ten kočár. Jde o to, že to ukazuje na způsob uvažování a chování, nejde o jeden "úlet" ale o standardní způsob (ne)myšlení.

S těmi ostatními věcmi s tebou souhlasím. Nebýt předražené korupce (korupce vždy byla a bude, ale u nás to přesáhlo únosnou míru), tak můžeme mít i sociální dávky pro nepřizpůsobivé, nemyslící, líné i hloupé lidi v jiné výši.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.