| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Možná si vybavujete, že mám synka (7,5) nežravce, který nerad ochutnává...
Manžel je s ním momentálně na jarňákách na horách. Já jsem doma (33tt) a dorekonstruovávám část bytu, aby to bylo vše o.k. až se mrňavka narodí...

Nicméně už od včerejška je mi manželem hlášeno, že ho junior s tím jídlem přivede do hrobu. Už před tím, než jeli, říkal: "My tam máme plnou penzi, to tedy reálně znamená, že já se vrátím jako koule, protože budu mít dvoje jídlo a Kubajz bude hubenej jak tyčka..."
První jídlo - oběd měli svíčkovou s knedlíkem (knedlík synek snědl snad jen 1x v životě - v MŠ mu ho učka vnutila a pak se pozvracel) a prý se mu povedlo dostat do něj 1 kolečko - fakt tleskám~g~.

O dnešní snídani jsem dostala dokonce i mailovou zprávu, o kterou se tímto dělím - páč mě pobavila až k slzám...~t~~t~
Synek se totiž strašně těšil na to, že tam budou na snídani švédské stoly a on si tam, ostatně jako vždy, vybere ty nejlevnější kukuřičné lupínky - hlasil mi už dopředu, že sní 2 misky~6~... No, ale "švédská snídaně" se tam bohužel nekoná:

Snídaně - (na stole rohlíky, šunka, sýr džem, máslo, čaj v konvici)



Kubíček : Hm, tak to nechci.
Já : No švédskej stůl to není, no
K : Ten rohlík sním, ale nic víc. Chci lupínky.
J : Ještě šunku, dám ti i svoji.
K : Já nechci šunku.
J : Sníš veškerou šunku (dávám mu na talířek tři kousky šunky).
K : (přeslušně) Můžu o něco poprosit ?
J : No ?
K : Mohl bys mi odebrat aspoň jeden kousek šunky ?
J : Ne, jez.
K : Dojdi mi na pokoj pro flašku s vodou.
J : Nic takovýho, tady máš čaj, ovocnej.
K : Já nemám rád ovocnej čaj.
J : Jak to že ne ? Doma piješ jablíčkovej, hruškovej.....
K : (opět přeslušně) Ano, to je pravda, ale tenhle pít nebudu.
J : Když půjdeš ven do zimy, musíš mít něco teplýho v žaludku.
K : Tak si dám teplou vodu.
J : Vypij si ten čaj.
K : Tenhle ne.
J : Stejně musíš zapít prášek. Naber si ho lžičkou a ochutnej.
K : Chci vodu.
J : Dobře, přinesu za chvíli.
K : (mezitím dojedl rohlík a veškerou šunku, v puse má z toho děsnou směs, přesto potichu mumlá) : Až umřeš, tak si budu dělat, co budu chtít.

Si říkám, že je musím spolu posílat častějc~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.