| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

paráda to je - moc se taky plácám po ramenou - si to připisuju jako zásluhu...

ale on alergik na jídlo nebude, doufám, to jsme podchytili - jí v podstatě všechny druhy jídla, jen ale preferuje jejich určitou úpravu - takže z mléčných výrobků nejí třeba sýry, jogurty, ale pil od 2 let UM a jedl termix
- ze zeleniny nejí pouze rajčata, ale zase má rád rajskou i boloňský špagety
- kukuřici - jádro - by nedal do pusy, ale miluje kukuřičnou omáčku, kde je ta kukuřice rozmixovaná a já kukuřičné křupky i popcorn
- nemá rád bramborové lupínky, ani opečené brambory ale miluje bramborovou kaši..
atp.

nejí třeba tropické ovoce, ani banány - donedávna s výjimkou mandarinek, ale to už teď taky neplatí, protože letos o vánocích kousl do pecky a tím s nimi skončil... ale to mi fakt vůbec nevadí, to není něco, co je extra prospěšné pro malé středoevropské děti, to jsem zkoušela až od 3 let a když to nechtěl, tak jsem to neřešila... - když už, tak si dá ředěný pomerančový džus - půl na půl

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.