| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kolegové v práci drží Dukanovu dietu a zírám!!! uvažuji o ní také ~R^
já zhubla 30kg stresem ~t~ nyní sice "pouze" 4kg, ale 2 velikosti jaterní dietou při mononukleoze ~t~

diety nemám ráda, u mě výborně funguje, když se dokopu opravdu pravidelně snídat, nehladovět.. to jsem ěmla vždy nelepší váhu - se snídaní!!! a to jsem se jinak nehlídala, takže brambůrky s kolou večer na party no problem ~t~~t~~t~ no a pohyb... žádná zázračná dieta, snádaně a pohyb a u mě úspěch zaručen ~R^ nepotřebuji shodit během měsíce 30 kg (no, líbilo by se mi to, ale to nedám, tělo by to nedalo a měla ybch to během chvíle zpět).. stačí mi moje rychlost cca 2kg za měsíc ~R^ reaguje na to kůže, celé tělo :-) těch 30kg během 2-3týdnů byl fakt masakr ~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.