| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To já znám zase jednu matku neživitelku, prudilku. Když její syn byl u nás, tak soudkyně beze mě za mými zády rozhodla o tom, že se finačně podílím na výživě jeho syna a nestanovila předběžné výživné příteli a já jak blb dotovala jejího syna na úkor svého vlastního, celou dobu k soudu psala srdceryvné dopisy, jak bydlí s přítelem v bytě 3+1 a že bere tolik a tolik a jak jejímu příteli přirostl syn k srdci, ale pak pinkne sociálka syna zpět k ní a v tom okamžiku vystupuje jako samoživitelka a její právní zástupkyně podává prapodivné návrhy, jako že by se mělo brát v potaz to, že žiji s jejím mužem ve společné domácnosti a že k tomu má soudkyně přihlížet. Ona si žije v luxusním bytě 3+1, vozí si prdel v luxusním fáru, kouří tři krabičky cigaret denně, chodí s nagelovanými nehty, sedí doma na prdeli a žádná práce jí nevoní a pořád bude někoho okrádat o penízea nastavovat ruku a říkat, dej. Navíc jí přítel od prvního okamžiku, kdy se k ní syn vrátil, posílá maximum toho, co si může dovolit, ani on a ani já nedáme životní minimum, no a soudkyně mu oznámi, že jestli chce platit 500 korun výživného měsíčně, tak ať na to zapomene. Jenže on prostě na víc nemá a zbyde mu tak 1500 korun na měsíc, když všechno polatí a mně zbyde úplně ta samá částka. Navíc ona se sama rozhodla, že chce mít dítě, ona sama si vysadila antikoncepci a my ženy prostě tohle právo máme, ale když už se tak rozhodneme, tak bychom si za to měli nést plně zodpovědnost, jenže ona nechtěla dítě z popudu lásky, ale z toho popudu, že nebude chodit do práce a bude na dítě brát peníze. Ale to je jedno, je to prostě líná, vypočítavá mrcha a nedá se s ní rozumě dohodnout. Kdyby nedělala podrazy, tak mohla klidně dostávat 2500 na kluka, ale když dělá příteli dluhy za zadkem a tomu pak dávají exekutoři srážky na plat, tak jak jí má platit? Navíc si zažádal o 4500 korun výživného a přesně v tom okamžiku, kdy se k ní syn vrátil. Jako přítel si nebydělá statisíce a v bytě nemáme skoro nic, ani dvd přehrávač, ani nemáme postele a spíme na zemi. Syna už zpět nedostane a marně dokládá papíry o tom, že jeho syna ona zanedbávala. Protože nemá na právního zástupce a toho jeho žena má a když právní zástupkyně podá sebebizardnější návrh, tak to ta soudkyně schválí, dokonce cíleně u soudu lže a prochází jí to. Třeba psala, že se sama a z vlastní vůle rozhodla na syna přispívat, ale kdykoliv jsme jí o něco požádali, šla do opozice a nedala mu oblečení, ani hračky, ani peníze.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.