| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pěknou noc,
taky jsme se přestěhovali z velkého města na vesnici, kde jsme nikoho neznali (už jsou to skoro čtyři roky, navíc je typická jihomoravská vesnice, kde starousedlící prostě naplaveniny nemají rádi). Já osobně zase tam moc kamarádek a rušno nepotřebuji, takže mi tohle ani tak nevadilo.Ale věděla jsem, že určitě nechci, aby se z téhle vesnice, kterou jsme si k životu vybrali, stal napůl satelit (jednak je tu fajn občanská vybavenost a jednak jsem dětsví prožila na malém městečku, kde jsme byli zvyklí se zabojovat do místních aktivit a účastnit se všech místních akcí), takže jakmile jsem zjitila (to měl mladší synek tří měsíce), že tu není žádné "cvičení" pro prťata, tak jsem si to v místní školce prostě zařídila.
A to je důvod proč to píšu, cvičení probíhalo dva a půl roku a za tu dobu začala chodit skupinka maminka, co mají děti postejnu staré jako je mů
ůj synek, a hned jsem měla známé, hned bylo s kým se pobavit a případně se domluvit na nějaké akci. Co to zkusit obdobnou cestou, třeba by víc maminek o nějakou obdobnou aktivitu stálo a třeba někoho najdete, kdo vám poskytne prostory. A hlavně najdete třeba nějakou fajn kamarádku. Držím pěsti. Já tu naši vesnici mám už prostě ráda, i když je mi jasný, že se starousedlíkama (a bohužel i s těma mladýma) budeme "bojovat" ještě hodně dlouho, že to potrvá delší dobu, než nás přijmou, ale ono to půjde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.