| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

stacilo by me do mesta kde jsme predtim bydleli byly tam centra pro deti plavani bary kde jsem si nasla kamaradky maminky :)) je to zvlastni ted kdyz nekam jedu nemuzu si dat ani vinko protoze vsude autem :)) tady u nas je to opravdu tiche a mrtve zadne akce pro deti teda jo dvakrat za rok kde je vice lidi odjinud nez od nas z vesnice ale pochopite kdy je tu akce dvakrat za rok ze asi chodit k osobe kazde a ptat se budes senou kamradit?:)) je kravina ze?.)) a pak je tu takovy pristup kdokoliv se snazi tady udelat nejak kretivni kurzik neco pro maminky tak proste oni nechodi uz jen z principu hele prazak .)) kamaradka ma manzela rodaka ktery tu mel kamarady udelala si kurz na nehty ale kdyby nemela od manzela ty holciny ktere tam chodi ze znaji pepu rikali ze by tam ani nechodili tak takovy je tady pristup :) nesedim doma na zadku jezdim ale kdyz deti maji krouzky jedny je sest druhy jsou dva kazdy ma krouzky kazda jinde takze pro me je to jezdeni a cekani ve meste nez skonci vzdy z druhou holkou takze kdyz jsem bez hlidani coz tu vubec nemam tak jedu se starsi na zumbu hodinu a pul tam cekam v chodbe s tou dvouletou ktera teda je peklo ji tam udrzet ale proste to jinak nejde holt jsem pak unavena kdyz jste 24h s detma ~8~ :) ve meste to bylo tak ze jsem odvedla malou na krouzek bylo to blizko vratila se domu a pak se vratila pro ni a necestovala jsem hodinu a hodinu cekani protoze se mi nevyplati ject zpet domu a a pak na zpatek.)) a musim rict ze ano ve meste jsem mela vice kontatku nez na vesnici kde je vekovy prumer snad 40 ~t~ a sla bych do mesta kde jsme uz bydleli ne do uplne noveho .))~5~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.