| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak nad tim tak premyslim a fakt nevim...ja na obe dve dcery do 3 et vzdy mluvila jazykem spolecnym s manzelem. S tou prvni tedy cesky /ex manzel je cech/, od 3 let jsem pridala nj. Nema zadne logopedicke problemy, na zadnem z jazyku nepoznas, ze by byla v danne zemi cizinka. Bez akcentu oba.
S tou mladsi do 3 let nj. Manzel sice jednou zkusil cj, ale malem jsem ho pretahla, dite jeho teekuji /dekuji/, vyslovovala po nem snad pul roku a nemohla jsem ji to odnaucit. Takze jsme zacali nj, ve 3 letech se diky skolce pridala cj. Taktez zadne problemy jazykove, oba jazyky bez akcentu.
Jenze...ja mam ty rodne jazyky dva.
Takze kdyz se nad tim tak zamyslim, asi by bylo jednodussi, kdyby kazdy z vas mluvil svym rodnym jazykem. Mozna bude dyl trvat, nez si to dite prebere, ale urcite je to lepsi reseni~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.