| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď


Já si taky myslím,že pokud i zdravému dítěti slíbíš hračku a pak mu ji nedáš,bude scéna.
Pokud je doma zlatíčko,můžeš být ještě relativně spokojená.Kdybys viděla,co dělala moje malá venku i doma ve 4 letech (AS+ADHD).~d~
Teď má 9 a taky pořád řešíme soc.chování.Někdy je to v pohodě,někdy příjdu domů vytřesená jak ratlík.
Má to spojené ještě s psychikou...samé myšlenkové pochody,úzkost.
Člověk musí uklidňovat,utěšovat,vysvětlovat..a na veřejnosti,když si něco umane,nehnu s ní.
Jdeme třeba do dětského koutku a tam si oblíbí holčičku,pěkně si spolu hrají a pak mě začne přesvědčovat,že půjdeme k nim domů si pohrát.Potom řve na celou venkovní zahrádku,že jdeme k nim a nehnu s ní.Jdeme na další akci,tam si veme plyšáka a nikomu ho nepůjčí.Plno dětí se urazí,nechápou,proč je taková.
Nebo chce kamarádku,tak se na některou pověsí a pořád za ní chodí-až je to té holce nepříjemné.Nebo začne vyhazovat někoho z houpačky a já dostanu sprda od otce toho děcka,jak to mám dceru vychovanou.Když jdeme do kroužku,jde čůrat 15krát než odejdeme a málem to nestihneme.
Je to nahoru-dolů.Někdy je venku úplně "normální" někdy se chová jak malé děcko.
Radu nemám,snad se s tím jen smířit.Říkám si,že spousta maminek je na tom podstatně hůř,které mají ležáky a děti mentálně postižené ..
Prostě tak to je a musíme se s tím smířit.~;((
Jsou to přece naše zlatíčka~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.