| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuju Vám moc,všem.Já jsem se to snažila vhodit na sebe.Přece sestra pomoc potřebuje,má postižené dítě a já si ještě dovoluju něco chtít!Když jsem říkala svému psychologovi,že co dělám špatně,řekl,že to se mnou bude na delší dobu.I když mi něco radil,říkala jsem,že moje máma je dobrý člověk.Na moje narozeniny mi třeba dala kalendář s andělskými kartami.Přece si říkám,že mě ráda má.Pak mi vyřve,že chodím tancovat,jestli se musím předvádět v tanečních ve 40letech!Že jsem trapná a suverén.Přitom moje sebevědomí bylo vždy na nule.Jen s pomocí manžela,kamarádů a psychologa si koupím pěkné oblečení.Vždycky jsem si říkala,že si to nezasloužím.Od doktora vím,že je to původ v dětství a jak mi tady někdo z Vás napsal,vyměnila jsem si s mámou role a to nevyhovuje ani jedné z nás.Je mi z toho moc smutno,když třeba jsem u kamarádky a jí volá její máma a slyším,jak ji vesele dodává odvahu,vyslechne ji,když má třeba problémy s manželem.To já musím držet pusu,abych mámě ještě víc neublížila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.