| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Spíš si myslím, že hodně záleží na tom, na koho narazíš. Může to být zrovna na potvoru někdo, kdo honí statistiku přirozených porodů. Sama jsem rodila císařem (a po zvážení všech možností včetně toho, že jsem malá a mám úzkou pánev dimenzovanou spíš na porod křečků než dvojčat) jsem si ho přála a psychicky se na něj připravovala, ale narazila jsem na dva doktory, kteří tvrdili, že to normálně určitě půjde, "nebojte maminko". Dokonce to tvrdil i dr., který viděl, že děti několikrát denně měnily polohu (ráno A napříč, v poledne obě hlavami dolů, večer B napříč).

Taky jsem několik měsíců strávila v leže a vstávala jen na záchod, tož jsem se necítila na nějaký zvláštní fyzický výkon a bála jsem se o dvojče B, které je při porodu statisticky nejohroženějším dítětem.
Nakonec se však pár týdnů před termínem nedařilo dvojčeti A, takže i doktor "nebojte maminko" naklusal, že je nutný císař. A bylo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.