| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pawlo,
chapu, ze ucitelce do toho nic neni. Ja znam i pripady, kdy sourozenec byl kvuli postizenemu bratrovi/sestre sikanovan. Sama jsem dceru prendala na jinou skolu nez byl jeji bratr a spousta problemu najednou nebyla.
Ucitelce bych rekla, ze omluvenku jsem psala ja, rodinne duvody byly takove, ktere jsou jiz uvedene.
Osobne mam zkusenosti jak dobre, tak spatne. Nekterym lidem vysvetluji do detailu, nekterym vubec. Nedavno jsem treba sekretarce ve skole rekla, ze si muze ofotit dopis od Dr moji dcery (coz potrebovali), ale ze uvodni stranku ji nedam, protoze jsou tam soukrome informace jinych diagnoz moji dcery. Sekretarka ani nemrkla. Ja ji mam rada a duveruju ji, ale odmitam nechat vystavene vsechny nformace ve spisu, ke kteremu ma pristup kazdy ve skole.
Neni to jednoduche a vase ucitelka mi prijde, ze dela velke halo z niceho. Nebo si neco dokazuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.