| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

cefzil má teď můj nejstarší skoro 11 na zánět dutin čelních a té pod okem..

ono to crp vypovídá jen to, že to je bakteriální.. nic víc..

jinak 2 dny, to máš krásný, můj páťák má za lo%nské pololetí přes 100 hodin

v první třídě to byl taky masakr, většinu učiva jsem ho učila já..

teď je po té mono a krom toho, že má i normálně sníženou imunitu, tak ta mono tomu fakt nepomohla.. takže chytí, co kolem něj letí, bezhohledu na silné dávky léků na posílení imunity - má ale bronchovaxom.. což je na kašel aby mu to nesedalo na průdušky - na imunitu.. tak sice nemá bronchitidu, ale zase má zánět dutin..

já se spíš děsím až nejmladší půjde do školky.. bude to v září, aktuálně má zápal plic.. :(

týden vysoké horečky.. trošku kašel, trošku rýma. nakonec je z toho boustraný zápal plic..+ spálová angína..
naše dr dělá výtěr, ikdyž přesně vidí v krku, že to je angína - případně spálová.. a to u té spálové - to je taková potvora, že to kolikrát není ani na crp ani ve výtěru vidět :/

jinak já mám imunitu taky špatnou, v září mi vyšly hodně špatně krevní testy a nemocná moc nebývám.. když to srovnám se sousedkou, která je už 6 týdnů v kuse a má třetí antb a testy na imunitu jí vyšly v pohodě.. tak jsem zdravá jako rybka...

ale právě třeba z těch testů sousedce zjistili, že tělo prostě s něčím bojuje, s nějakým zánětem, tak jí šoupli ještě silná antb na 10 dní a už je OK..

takže i to že moc nemocný nebývá... tak může mít imunitu nakoplou, nebo prostě má v těle nějakou bakterii, zánět s čím tělo bojuje a to se z těch testů na imunitu všechno pozná...

ta sousedka byla hodně nemocná i loni a to tě nechci strašit, ale nakonec se jí z toho vyklubala celiakie.. až po několika testech.. prokázal to až odběr střeva a střeva v té době měla už vyhoblované jak bobovou dráhu.... krevní testy jí furt vycházely hraničně ona k tomu má špatnou štítnou žlázu a prý to tak někdy mají, ty krevní testy jednou OK a podruhé blbě..

takže bych prostě požádala dětskou - to ti klidně může udělat.. vezme krev.. a nechá udělat testy na imunitu prostě rozbor.. - je to ale 6 zkumavek krve a budete vědět na čem jste..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.