| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pawllo, fakt zírám.....už jsem nechtěla nic psát......,ale proboha co Ti je?
Proč jsi tak zapšklá?
Proč si nepřipustíš, že děláš něco špatně?(to je tak těžký přiznat chybu, když ji uděláš?~a~)

Proč každýho hned podezříváš kdoví z čeho.....?
Co tě tak strašně žere, že jsi takováhle....každý Ti ubližuje, každý Ti chce škodit......to fakt není normální.

příběh z křečkem mě fakt rozesmál...jako jediný v této trapné diskuzi o něčem co je jasné už odf prvního dne.......

a víš...on ten kluk pochopil , že asi neudělala dobře...proto se přiznal.

Jo jinak....kolegyně přišla v pondělí pozdě do práce, vysvětlila to šéfovi a řekla proč...."NEMLŽILA" TO BY JSI UDĚLALA TY, ŽE MU TO DOHO NIC NENÍ. Víš co udělal šéf? Odvezl ji za synem osobně a docházku ji dopsal jako by byla v práci.
(a říkala jsem si, že kdyby řekla rodinné důvody seděla celý den nervní v práci)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.