| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá zakladatelko.
Tvá tchýně vychvala nejméně jedno dítě - tvého muže. A asi ne špatně, když s ním žiješ a máš své dítě. Proč tedy zpochybňuješ její metody? protože jsou jiné, než ty tvoje a ty jsi jediná, kdo má nárok na pravdu? ~a~~a~~a~

Moje vlastní matka má na spoustu věcí jiný názor než já. No a co? Syn je u ní šťastný. A to přesto, že doma musí nosit bačkory, trička mu strká do kalhot, má zcela jiný jídelníček. S námi je syn celé dny venku, u babičky sedí většinu času v bytě. Umřel z toh, či alespoň onemocněl? NE. Naopak si užívá tu změnu, zjišťuje, že jinde mlže být jiný režim.

Jsem ráda, že má syn alespoň jednu babičku, že se navzájem užijí. Dokonce se skřípáním zubů toleruju i občasnou kolu.

P.S.
Měla by ses vážně zamyslet nad jídelníčkem svého dítěte. Tukové buňky, které nasbírá v dětsví, s ním už půjdou celý život. Nikdy se jich nezbaví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.